7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 6906
Corneille (1922-2010)

'La baigneuse au soleil'

litho, gesign. r.o., '67, 167/190, 75 x 55 cm.

Estimate: € 60 - € 120
Current bid: € 240
Hammer Price: € 240

Hammer price: € 240