7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Henri ten Holt (1884-1968)
Stilleven met schaal met fruit (verso portret)
doek, gesign. r.o., 84 x 95 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 600 - € 1,200
Current bid: € 1,100
Hammer Price: € 1,100