Henri ten Holt (1884-1968)
Stilleven met schaal met fruit (verso portret)
doek, gesign. r.o., 84 x 95 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100