Catalogusnummer: 6114
Jacoba Surie (1879-1970)

Dood vogeltje

board, gesign. r.o., herkomst: Collectie D.A. Hoogendijk, Amsterdam, 27 x 20 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360