Catalogusnummer: 6562
Francois Gos (1880-1975)

View of the Seine, Paris

board, gesign. r.o., 26 x 17 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 180 - € 260
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260