15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2647
update-catalogue
Adrianus Remiëns (1890-1972), aardewerk vormstuk 'Toen Mozes van de berg kwam', ca. 1924

Gemonogrammeerd en genummerd No52. (minimale chip aan voet)

h. 19 cm.

Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’

[1]

Taxatie: € 1.500 - € 2.500
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €