15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Adrianus Remiëns (1890-1972), aardewerk vormstuk 'Toen Mozes van de berg kwam', ca. 1924
Gemonogrammeerd en genummerd No52. (minimale chip aan voet)
Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’
Taxatie: € 1.500 - € 2.500
:
Hamerprijs:
Overboden