15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2708
update-catalogue
Frankrijk, paar messing hanglampen met mat persglazen geribde kappen en diffuser.

Herkomst mogelijk Siegel, Parijs warenhuis. Hangen ook in het filmhuis The Movies en in Sauna Deco.

h. 52 cm. diam. circa 37 cm.

Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’

[2]

Taxatie: € 1.200 - € 1.600
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €