15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Amsterdamse School, roodkoperen gehamerde pendule, ca. 1920;
De geometrische kast met vierkante wijzerplaat. Ongemerkt.
Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’
Taxatie: € 400 - € 600
:
Hamerprijs:
Overboden