15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Amsterdamse School, donker gepatineerd metalen tafelklok, met geribbeld ornament en een tandwielvormige wijzerplaat uitvoering mogelijk winkelman&van der Bijl
met geribbeld ornament en een tandwielvormige wijzerplaat uitvoering mogelijk winkelman&van der Bijl. Kast en uurwerk ongemerkt.
Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’
Taxatie: € 500 - € 1.000
:
Hamerprijs:
Overboden