15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Frankrijk, vierdelig art deco lampetstel, gedecoreerd met blauwe en groene rozen,
bestaande uit, kan, basin, zeepbak en kammenbak. (deksel zeepbak beschadigd).
Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden