3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Schepen bij een riviermonding. Paneel gemerkt met 'handje van Antwerpen'.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480