5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 6115
update-catalogue
Russische school, begin 20e eeuw, mogelijk K.A. Korovin

Drie dames aan een tafel

doek, 37 x 31 cm.

[1]

Russian School, possibly by K.A. Korovin

Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525

outbid-warning
Overboden