5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Russische school, begin 20e eeuw, mogelijk K.A. Korovin
Russian School, possibly by K.A. Korovin
Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Overboden