Zes tafelcouverts, Amsterdam en één vork Delft, 18e eeuw,
model Hollands glad met kam diverse meestertekens, waarbij R. Helweg, Amsterdam, provinciale leeuw, verschillende jaarletters o.a. 1780/1794/1795, een vork met lettergravure, mt. Dirk van Goorberg Delft 1774, 1e gehalte,
enkele met afgesleten tanden
Taxatie: € 400 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400