1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 677
Zes tafelcouverts, Amsterdam en één vork Delft, 18e eeuw,

model Hollands glad met kam diverse meestertekens, waarbij R. Helweg, Amsterdam, provinciale leeuw, verschillende jaarletters o.a. 1780/1794/1795, een vork met lettergravure, mt. Dirk van Goorberg Delft 1774, 1e gehalte,

enkele met afgesleten tanden

740 gr.

[12]

Taxatie: € 400 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400