Bram van Velde (1895-1981)
Vrouw bij een tafel met bloemen en fruit (ca. 1915)
doek, gesign. l.o., 110 x 90 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
oil on canvas, signed lower left, 110 x 90 cm.
Estimate: € 600 - € 1,200
Current bid: € 800
Hammer Price: € 800