3e zitting - Woensdag 1 mei 14.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 278
Vier gouden medaillons, 19e eeuw.

Met groen guilloche email, gravé en zaadparels. Een beneden wettelijk gehalte. Hierbij een fijn 14 kt. gouden anker schakel collier

bruto 17,4 gr.

[5]

Four gold lockets, 19th century. With green guilloche enamel, engravings and seed pearls. One below legal gold alloy. Hereby a fine 14 k. gold cable link necklace

Taxatie: € 400 - € 500
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440