Vier gouden medaillons, 19e eeuw.
Met groen guilloche email, gravé en zaadparels. Een beneden wettelijk gehalte. Hierbij een fijn 14 kt. gouden anker schakel collier
Four gold lockets, 19th century. With green guilloche enamel, engravings and seed pearls. One below legal gold alloy. Hereby a fine 14 k. gold cable link necklace
Taxatie: € 400 - € 500
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440