15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2666
update-catalogue
Arrers France, opalescent persglazen schaal, Art Deco, ca. 1930;

Uitgevoerd met decoratie van hazelnoten en bladeren. Hierbij mat glazen vaas gemerkt Made in France en dikwandig glazen bol vaas met ingesloten decoratie van ster.

Diam. 24 cm, h. 24 cm

[3]

Taxatie: € 60 - € 80
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €