15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Arrers France, opalescent persglazen schaal, Art Deco, ca. 1930;
Uitgevoerd met decoratie van hazelnoten en bladeren. Hierbij mat glazen vaas gemerkt Made in France en dikwandig glazen bol vaas met ingesloten decoratie van ster.
Taxatie: € 60 - € 80
:
Hamerprijs:
Overboden