020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6448
Bernardus Johannes Blommers (1845-1914)
Spelende kinderen op het strand
doek, gesign., 32 x 44 cm.
[1]
Taxatie: € 8.000 - € 12.000
:
Hamerprijs:
Overboden