6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6448
update-catalogue
Bernardus Johannes Blommers (1845-1914)

Spelende kinderen op het strand

doek, gesign., 32 x 44 cm.

[1]

Taxatie: € 8.000 - € 12.000
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden