3e zitting - Woensdag 1 mei 14.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 383
Gouden sigaretten etui, 19e eeuw.

De voorzijde met een decor van ruiten, gegraveerd met een decor van krullen en bloemen afgewisseld met een decor van fijne lijnen en stippen. De ruiten omlijst met blauw email (licht beschadigd).

bruto 142,6 gr., h. 9,5 x b. 7,4 cm

Gold cigarette case, 19th century. The front with a decor of diamonds, engraved with a decor of curls and flowers alternating with a decor of fine lines and dots. The windows are framed with blue enamel, small signs of wear.

Taxatie: € 4.200 - € 4.500
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000