7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 6948
Herman Krikhaar (1930-2010)

'Que l'amour'

inkt, aquarel en gouache, gesign. m.o., '88, 35 x 40 cm.

Estimate: € 140 - € 220
Hammer Price: