5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 6048
update-catalogue
Vier gravures, kaarten, 18e eeuw

Utrecht / Zutphen en omgeving / Amstelandiae / Overijssel

48 x 59 cm. / 50 x 55 cm. / 45 x 55 cm. / 47 x 55 cm.

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260

outbid-warning
Overboden