6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6471
update-catalogue
Nicolaas Bastert (1854-1939)

Gezicht op Leerdam

doek, gesign. r.o., 63 x 100 cm.

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

[1]

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000

outbid-warning
Overboden