5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Jacques van Maurik (1879-1971)
doek, gesign. r.o., 65 x 95 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 400 - € 800
:
Hamerprijs:
Overboden