Ivan Leonidovich Kalmykov (1866-1925)
aquarel en gouache, niet ingelijst, gesign. r.o., 1920, 25 x 16,5 cm.
watercolour and gouache, signed lower right, unframed
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260