020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6195
Marcel Canneel (1894-1953)
Haven van Antwerpen
board, gesign. l.o., '28, 63 x 68 cm.
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80
Overboden