Sam Middleton (1927-2015)
collage en gouache, gesign. r.o., '63, 51 x 26 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725