15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Seung-Ho Yang (geb. 1955), bolle steengoed vaas,
met diep gecraqueleerde buik in aardtonen.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 800 - € 1,000
Hammer Price: