15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Yana Desaeger (1924-2004, keramiek tegelrelief van 35 tegels 'Ark van Noach', 1960.
Gesigneerd. Tent.: Confrontation de la province de Brabant, Brussel, 1960. Bekroond met prijs van 10.000 B. fr.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 500 - € 1.000
:
Hamerprijs:
Overboden