Eugene Verboeckhoven (1798-1881)
Uitgestrekt landschap met figuren en vee op een pad
paneel, gesign. r.o., 50 x 70 cm. (paneel gerestaureerd)
Estimate: € 1,000 - € 2,000
Current bid: € 700
Hammer Price: € 700