Eugene Verboeckhoven (1798-1881)
Uitgestrekt landschap met figuren en vee op een pad
paneel, gesign. r.o., 50 x 70 cm. (paneel gerestaureerd)
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: