Vittorio Bonatti (1890-1973)
board, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80