7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Marcel-René Chassard (1907-1997)
Stilleven met viool en bloemen
doek, gesign. r.o., '47, 50 x 65 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
oil on canvas, stillife with violin and flowers
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 60
Hammer Price: € 60