15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2696 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2568
Ben Oldenhof (1955), zwart geglazuurde kom, 1985,

gesigneerd en gedateerd '85

h. 9,5 cm. diam. 17 cm.

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70