15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2696 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Ben Oldenhof (1955), zwart geglazuurde kom, 1985,
gesigneerd en gedateerd '85
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70