15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Ben Oldenhof (1955), zwart geglazuurde kom, 1985,
gesigneerd en gedateerd '85
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 100 - € 150
Current bid: € 70
Hammer Price: € 70