Catalogusnummer: 2568
Ben Oldenhof (1955), zwart geglazuurde kom, 1985,
gesigneerd en gedateerd '85
h. 9,5 cm. diam. 17 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 100 - € 150
Hamerprijs: