15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Adriana Baarspul (1940), keramisch vormstuk, kip,
gesigneerd en gedateerd '76. (kam met chips)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 90
Hammer Price: € 90