5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Joop Vermeij (geb. 1941)
Potjes verf / 'Good old England'
tweemaal paneel, gesign. met initialen, 20 x 25 cm. en 35 x 55 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden