5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6081
update-catalogue
Louis Raemakers (1869-1956)

'De A tot Z polis van Blom & van der Aa'

litho, gesign op de steen, 57 x 38 cm.

[1]

Taxatie: € 60 - € 150
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €