5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Louis Raemakers (1869-1956)
'De A tot Z polis van Blom & van der Aa'
litho, gesign op de steen, 57 x 38 cm.
Taxatie: € 60 - € 150
:
Hamerprijs:
Overboden