14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2356
Italië, vruchthouten sculptuur, voorstellende Mozes, 18e eeuw

Achterzijde vlak gestoken. Geplaatst op met fluweel beklede sokkel.

h. 27 cm b. 19 cm

Taxatie: € 400 - € 500
Hamerprijs: