14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Italië, vruchthouten sculptuur, voorstellende Mozes, 18e eeuw
Achterzijde vlak gestoken. Geplaatst op met fluweel beklede sokkel.
Taxatie: € 400 - € 500
Hamerprijs: