Kristallen olie- en azijnstel met zilveren houder, vroeg 19e eeuw,
ovaal blaadje met drie ajour houders, versierd met o.a. gestileerde bloem- en blad motieven, staand op vier bolvormige pootje, mt. Pierre Hyacinte La Ruelle 1802-1823, Amsterdam gemerkt 1807, mogelijk samen- of hersteld, incompleet,
karaf aanhechting greep barst, houder met verbogen rand en defectje
l 21 cm, h 13 cm, karaf h 24 cm, 418 gr.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Taxatie: € 220 - € 440
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160