1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 698
Kristallen olie- en azijnstel met zilveren houder, vroeg 19e eeuw,

ovaal blaadje met drie ajour houders, versierd met o.a. gestileerde bloem- en blad motieven, staand op vier bolvormige pootje, mt. Pierre Hyacinte La Ruelle 1802-1823, Amsterdam gemerkt 1807, mogelijk samen- of hersteld, incompleet,

karaf aanhechting greep barst, houder met verbogen rand en defectje

l 21 cm, h 13 cm, karaf h 24 cm, 418 gr.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 220 - € 440
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160