13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Kristallen geslepen bokaal, 19e eeuw;
klokvormige kelk op stam met bol. Geheel op conische schijfvoet. Hierbij geslepen kristallen schaal met verguld geslepen bloem decor en een schaal op holle voet met geëtste florale decoratie.
Estimate: € 50 - € 80
Current bid: € 30
Hammer Price: € 30