13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Catalogue number: 1723
Kristallen geslepen bokaal, 19e eeuw;

klokvormige kelk op stam met bol. Geheel op conische schijfvoet. Hierbij geslepen kristallen schaal met verguld geslepen bloem decor en een schaal op holle voet met geëtste florale decoratie.

h. 8,5 - 23 cm

Estimate: € 50 - € 80
Current bid: € 30
Hammer Price: € 30

Hammer price: € 30