Kristallen geslepen bokaal, 19e eeuw;
klokvormige kelk op stam met bol. Geheel op conische schijfvoet. Hierbij geslepen kristallen schaal met verguld geslepen bloem decor en een schaal op holle voet met geëtste florale decoratie.
Taxatie: € 50 - € 80
Hamerprijs: