020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6112
Mogelijk Henri Jonas
Stilleven
doek, niet ingelijst, 30 x 39 cm.
[1]
Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20
Hamerprijs:
€ 20
Overboden