19e zitting - Dinsdag 14 mei 10:00 uur: 3350-3512 - Aziatica - (China)
China, polychroom beschilderde en rijk gestoken hardhouten vitrinekast
met twee deuren, ieder met ruit en opengewerkt paneel. Geen sleutel
br. 104, h. 121, d. 50 cm
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180