19e zitting - Dinsdag 14 mei 10:00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3378
China, polychroom beschilderde en rijk gestoken hardhouten vitrinekast

met twee deuren, ieder met ruit en opengewerkt paneel. Geen sleutel

br. 104, h. 121, d. 50 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Hamerprijs: