020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6088
Jacoba Surie (1879-1970)
'Na het diner'
houtskool en pastel, gesign. l.o., 54 x 35 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €