7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1955)
houtsnede, gesign. r.o., 51 x 41 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 340
Hammer Price: € 340