Cornelis Willem Hoevenaar (1847-1884)
Melkende boerin tussen koeien bij een hek
aquarel, gesign. r.o., 51 x 70 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Current bid: € 460
Hammer Price: € 460