George Hendrik Breitner (1857-1923)
olieverf op papier op paneel, gesigneerd met initialen l.o., met echtheidsveklaring door Kees Maks, 26 x 35 cm.
Taxatie: € 3.000 - € 6.000
Hamerprijs: