1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 637
Set van twaalf theelepels en een suikerschepje, 2e helft 19e eeuw,

met gravering versierde steel, mt. J, Schrijfsma & Zn. Woudsend/Sneek 1848-1902, zwaardje gekeurd, met etui,

89 gr.

[zkj]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40