Set van twaalf theelepels en een suikerschepje, 2e helft 19e eeuw,
met gravering versierde steel, mt. J, Schrijfsma & Zn. Woudsend/Sneek 1848-1902, zwaardje gekeurd, met etui,
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40