3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4530
Geo Poggenbeek (1853-1903)

Koeien in een weiland tussen wilgenbomen

65 x 100 cm.

gesign. r.o.. Herkomst: ex. collectie B. de Geus van den Heuvel, tentoonstelling: Dordrechts Museum, 1955, Stedelijk Museum Schiedam, Stedelijk Museum Amsterdam,Van romantiek tot Amsterdamse school. Schilderijen uit de collectie B. de Geus van den Heuvel., 1958.

Taxatie: € 2.500 - € 4.000
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800

Hamerprijs: € 2.800