Catalogusnummer: 4881
Anatolij Lvovic Kaplan (1902-1980)

Map 'Tevje de Melkman' bestaande uit 26 litho's, hierbij twee extra exemplaren., 1966

28 litho's

60 x 45 cm.

gesign.

map

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000