1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Anatolij Lvovic Kaplan (1902-1980)
Map 'Tevje de Melkman' bestaande uit 26 litho's, hierbij twee extra exemplaren., 1966
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000
Overboden